Відбулася сповідь духовенства Городищенського благочиння Черкаської єпархії

Четвер, 31.12.2020 10:37

31 грудня 2020 року у Михайлівському храмі м. Городище напередодні Різдвяних свят відбулася сповідь кліриків Городищенського благочиння. Це вже друга сповідь духовенства: перша відбулася на початку Різдвяного посту.

Благочинний Городищенського округу протоієрей Іоанн Жигало ставиться вимогливо до дотримання всіма кліриками свого благочиння уставу Православної Церкви, тому загальна сповідь тут є нормою духовного життя і проводиться регулярно.

Сповідував священиків благочинний Смілянського округу протоієрей Петро Дмитрук, який вже давно є духівником своїх собратів, котрі служать по сусідству. На прощання отець Петро побажав їм гідно зустріти велику подію народження Спасителя світу – Господа нашого Іісуса Христа.