Архієпископ Феодосій освятив лісове джерело, яким користувалися ще насельниці Свято-Успенського Ірдинського Виноградського монастиря

Вівторок, 08.12.2020 09:26

7 грудня, в рамках свого архіпастирського візиту до Городищенського благочиння, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій відвідав лісове урочище в околицях села Чуїха поблизу Городища, де знаходився підземний жіночий скит історичного Успенського Ірдинського Виноградського монастиря. Сам монастир був розташований у Малостаросільському лісовому масиві й також мав розгалужену систему підземних споруд.

Продовжити читання

Архієпископ Феодосій підніс молитви до святого мученика Даниїла Мліївського

Вівторок, 08.12.2020 09:18

7 грудня, після звершення Божественної літургії в Михайлівському храмі міста Городище, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій очолив молебень біля пам’ятника святому мученику Даниїлу Мліївському, встановленому на церковному подвір’ї 4 роки тому дбанням благочинного Городищенського округу протоієрея Іоанна Жигала.

Продовжити читання

Високопреосвященніший архієпископ Феодосій звершив Божественну літургію в історичному Михайлівському храмі міста Городище

Вівторок, 08.12.2020 09:06

7 грудня, у день пам’яті святої великомучениці Єкатерини, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій прибув з архіпастирським візитом до Городищенського благочиння. У Михайлівському храмі райцентру Городище владика звершив Божественну літургію. Продовжити читання